Vodafone Haftanın Sürprizi #BanaNeVar

25885

Vodafone Yanımda #BanaNeVar ile

Artık haftanın her gününde haftalık hediyenizi alabilirsiniz.

Kampanya yenilendiği için her Pazartesi yazımızı güncelliyoruz. Ayrıca android mobil uygulamamızdan, tarayıcı bildirimimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan da haberdar ediyoruz.

Vodafone  #BanaNeVar ile n11, Boyner, Yemeksepeti, Burger King, Altınyıldız gibi yerlerden hediye çeki, indirim kodu, ücretsiz menü, sinema bileti veya vodafone hattınıza konuşma, internet, sms gibi çeşitli hediyelerden birini kazanıyorsunuz.

Vodafone Yanımda uygulamasının içinde bulunan  BANA NE VAR kısmından

yada

(Vodafone Yanımda uygulamasını cihazınız desteklemiyorsa)

BANANEVAR yazıp 5065’e ücretsiz SMS göndererek

size özel hediyenizi öğrenebilirsiniz.

Sadece pazartesi günleri aktif oluyor. Hediyenizi almayı unutmayın.

Vodafone yanımda uygulaması ile katılmak için;

  1. Vodafone Yanımda uygulamasına girdikten sonra Bana Ne Var?’daki “Hediyenizi almak için tıklayın”a basın. (Bana Ne Var? gözükmüyorsa uygulamayı güncellemeniz gerekiyor.)
  2. Pazartesi Sürprizi yazan yerdeki “Tıkla, Hediyeni Gör”e basmanız gerekiyor.
    bananevar

 

Kısa Detaylar:

•BANANEVAR yazıp 5065’ya ücretsiz SMS göndererek ya da Vodafone Yanımda mobil uygulaması aracılığı ile hediyenizi öğrenebilirsiniz. Bu sorgu ile iki seçenek çıkmakta; ilki markalardan indirimler, hediyeler, ikincisi Vodafone’lularla yurtiçi konuşma, mesajlaşma veya mobil internet hediyesi.

• Hediye veya indirimler haftanın her günü sorgulanabilir ve seçilebilir.

• Vodafone abonelerinin haftalık bir hediye alma hakkı vardır ve hediyeler başka abonelere devredilemez.

• Hediyeler ve yeni katılım hakları Pazarı Pazartesiye bağlayan gece yenilecektir, bu nedenle Pazar geceleri kampanyaya katılım sağlanamayacaktır.

• Kampanyaya katılım stoklar ile sınırlıdır.

• Ücretsiz yurtiçi promosyonları 60 saniyelik periyotlar ile kullanabileceklerdir.

• Hediyeler katılım sağlandıktan sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.

• Kazanılan promosyonlar sadece yurtiçinde kullanım için geçerlidir. KKTC, uluslararası dolaşım kapsamında değildir.

• Kazanılan promosyonlar, Özel Servis ve Türk Telekom Özel Servis aramalarında kullanılamayacaklardır.

KOTON.COM’DA 100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 20 TL İNDİRİM!
Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri Koton.com’da yapacakları tüm 100 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirimden yararlanabilir. Abonelerin indirimden faydalanmak için koton.com sitesinde alışveriş sonrasında sepetteki kupon kodu alanına aldıkları şifreyi girmeleri yeterlidir. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Bu kampanyadan alınan şifre 30 Eylül 2017 tarihine kadar kullanılabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Koton ve Vodafone’da saklıdır.

HOMEND.COM.TR’DE SEÇİLİ ÜRÜNLERDE İNDİRİMLER
Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri homend.com.tr’de 1402 Grilliant elektrikli ızgarada geçerli 130 tl indirim çeki, 1802 pottoman elektrikli cezvede geçerli 60 tl indirim çeki, dustroyer 1250 dikey süpürgede geçerli 90 tl indirim çeki, jetsteam 1112 buhar kazanlı ütüde geçerli 270 tl indirim çeki, mıxfresh 7001 kişisel blender ürününde de geçerli 70 tl indirim çeki, royaltea 1711 çelik çay makinesinde geçerli 80 tl indirim çeki, tableblender 4901 masa blender üründe geçerli 130 tl indirim çeki, thermowater 1604 cam hazneli su ısıtıcıda geçerli 70 tl indirim çeki teklifinden yararlanabilir. Abonelerin indirimden faydalanmak için homend.com.tr sitesinde ürünleri sepete ekledikten sonra sepetteki kupon kodu alanına kampanya kapsamında aldıkları şifreyi girmeleri yeterlidir. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Bu kampanyadan alınan şifre 31 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanılabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Homend’de ve Vodafone’da saklıdır.

GOLDMASTERHOME.COM’DA %55 İNDİRİM VE ÜCRETSİZ KARGO
Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri goldmasterhome.com’da sepet tutarı üzerinden %55 indirim teklifinden yararlanabilir. Kampanya, indirimli ürünlerde de geçerlidir. Abonelerin indirimden faydalanmak için goldmasterhome.com sitesinde alışveriş sonrasında sepetteki kupon kodu alanına aldıkları şifreyi girmeleri yeterlidir. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Bu kampanyadan alınan şifre 31 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanılabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Goldmaster’da ve Vodafone’da saklıdır.

LEZZETLİBUKET’TE 100 TL VE ÜZERİNE ANINDA 40 TL İNDİRİM!
İndirim kodu Lezzetlibuket.com üzerinde yer alan 100 TL ve üzeri ürünlerde 40 TL indirim sağlar. Şifrelerin son kullanım tarihi 31 Ağustos 2017’dir. Lezzetlibuket.com’DA bulunan diğer kampanya (haftanın indirimli ürünler vs.) ve indirim çekleri ile birleştirilemez.Her sipariş için bir (1) fırsat kodu kullanılabilir. Bu indirim sadece ürünler için geçerlidir, kargo ve ekstra gönderim maliyetlerini kapsamaz.Lezzetli Buket şubesi bulunan illere teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır (İstanbul, Ankara, İzmir, Gebze, Adana, Antalya, Bursa, Bodrum, Eskişehir, Kayseri, Malatya, Mersin). Lezzetli Buket şubesi olmayan iller için ise teslimat anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Genel teslimat ücreti 9 TL olup 60 TL ve üzeri alışverişleriniz teslimat ücretsizdir.(Özel lokasyonlar hariç) Özel günlerde yaşanacak yoğunluğa göre ürünleri bir kısmı yada tamamı siparişe kapatılabilir. Şifreyi lezzetlibuket.com sitesinde alışveriş esnasında ilgili alana girerek kampanyadan faydalanabilir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı LezzetliBuket’DE ve Vodafone’DA saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

LEZZETLİÇİÇEK’TE 100 TL VE ÜZERİNE ANINDA 25 TL İNDİRİM!
İndirim kodu Lezzetlicicek.com üzerinde yer alan 100 TL ve üzeri ürünlerde 25 TL indirim sağlar. Şifrelerin son kullanım tarihi 31 Ağustos 2017’dir. Lezzetlicicek.com’DA bulunan diğer kampanya (haftanın indirimli ürünler vs.) ve indirim çekleri ile birleştirilemez. Her sipariş için bir (1) fırsat kodu kullanılabilir. Bu indirim sadece ürünler için geçerlidir, kargo ve ekstra gönderim maliyetlerini kapsamaz. Lezzetli Çiçek tüm Türkiye’DE hizmet verir, teslimatı merkezi noktalarda yapar, ek teslimat ücretleri olan alanlar satınalma esnasında bölge ve mesafeye göre yansıtılır. Özel günlerde yaşanacak yoğunluğa göre ürünleri bir kısmı yada tamamı siparişe kapatılabilir, mevsimsel geçişlere çiçek değişikliği önerilebilir. Şifreyi lezzetlicicek.com sitesinde alışveriş esnasında ilgili alana girerek kampanyadan faydalanabilir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Lezzetlicicek’DE ve Vodafone’DA saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.