Vodafone Haftanın Sürprizi #BanaNeVar

24047

Vodafone Yanımda #BanaNeVar ile

Artık haftanın her gününde haftalık hediyenizi alabilirsiniz.

Kampanya yenilendiği için her Pazartesi yazımızı güncelliyoruz. Ayrıca android mobil uygulamamızdan, tarayıcı bildirimimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan da haberdar ediyoruz.

Vodafone  #BanaNeVar ile n11, Boyner, Yemeksepeti, Burger King, Altınyıldız gibi yerlerden hediye çeki, indirim kodu, ücretsiz menü, sinema bileti veya vodafone hattınıza konuşma, internet, sms gibi çeşitli hediyelerden birini kazanıyorsunuz.

Vodafone Yanımda uygulamasının içinde bulunan  BANA NE VAR kısmından

yada

(Vodafone Yanımda uygulamasını cihazınız desteklemiyorsa)

BANANEVAR yazıp 5065’e ücretsiz SMS göndererek

size özel hediyenizi öğrenebilirsiniz.

Sadece pazartesi günleri aktif oluyor. Hediyenizi almayı unutmayın.

Vodafone yanımda uygulaması ile katılmak için;

  1. Vodafone Yanımda uygulamasına girdikten sonra Bana Ne Var?’daki “Hediyenizi almak için tıklayın”a basın. (Bana Ne Var? gözükmüyorsa uygulamayı güncellemeniz gerekiyor.)
  2. Pazartesi Sürprizi yazan yerdeki “Tıkla, Hediyeni Gör”e basmanız gerekiyor.
    bananevar

 

Kısa Detaylar:

•BANANEVAR yazıp 5065’ya ücretsiz SMS göndererek ya da Vodafone Yanımda mobil uygulaması aracılığı ile hediyenizi öğrenebilirsiniz. Bu sorgu ile iki seçenek çıkmakta; ilki markalardan indirimler, hediyeler, ikincisi Vodafone’lularla yurtiçi konuşma, mesajlaşma veya mobil internet hediyesi.

• Hediye veya indirimler haftanın her günü sorgulanabilir ve seçilebilir.

• Vodafone abonelerinin haftalık bir hediye alma hakkı vardır ve hediyeler başka abonelere devredilemez.

• Hediyeler ve yeni katılım hakları Pazarı Pazartesiye bağlayan gece yenilecektir, bu nedenle Pazar geceleri kampanyaya katılım sağlanamayacaktır.

• Kampanyaya katılım stoklar ile sınırlıdır.

• Ücretsiz yurtiçi promosyonları 60 saniyelik periyotlar ile kullanabileceklerdir.

• Hediyeler katılım sağlandıktan sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.

• Kazanılan promosyonlar sadece yurtiçinde kullanım için geçerlidir. KKTC, uluslararası dolaşım kapsamında değildir.

• Kazanılan promosyonlar, Özel Servis ve Türk Telekom Özel Servis aramalarında kullanılamayacaklardır.

TCHIBO.COM.TR’DE 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE 15 TL İNDİRİM
Kampanya kapsamında, aktif Vodafone abonelerine tchibo.com.tr yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim sunulacaktır. Kampanya Cafissimo kahve makineleri, kahve ve partner ürünleri hariç indirimli ve indirimsiz tüm ürünlerde geçerlidir. Şifreler tek kullanımlıktır, her şifre bir online alışveriş için geçerlidir. Şifreler 7 Ağustos 2017 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Tchibo ve Vodafone’da saklıdır.

GOLDMASTERHOME.COM’DA %55 İNDİRİM VE ÜCRETSİZ KARGO
Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri goldmasterhome.com’da sepet tutarı üzerinden %55 indirim teklifinden yararlanabilir. Kampanya, indirimli ürünlerde de geçerlidir. Abonelerin indirimden faydalanmak için goldmasterhome.com sitesinde alışveriş sonrasında sepetteki kupon kodu alanına aldıkları şifreyi girmeleri yeterlidir. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Bu kampanyadan alınan şifre 31 Temmuz 2017 tarihine kadar kullanılabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Goldmaster’da ve Vodafone’da saklıdır.

D’S DAMAT MAĞAZALARINDA İNDİRİME EK %10 İNDİRİM
Kampanya 31 Temmuz 2017’ye kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında, aktif Vodafone abonelerine D’S damat mağazalarında tüm kampanya ve indirimlere ek %10 indirim uygulanacaktır. Kampanya şifresi Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulaması üzerinden alınabilir. Şifreleri alan Vodafone aboneleri, D’S damat mağazalarında şifreleri yetkililere söyleyerek kampanyadan yararlanırlar. Kampanyadan faydalanmak için şifre ibrazı zorunludur. Outlet ürünler ve internetten yapılacak alışverişler hariçtir. D’S damat Kart indirimi ile birleştirilemez. Şifreler tek kullanımlıktır. Şifreler, kampanya sona erdiğinde geçerliliğini yitirir. Kampanya stok ve kontenjanlarla sınırlıdır. Kampanyadan aktif Vodafone aboneleri faydalanabilirler. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı D’S damat ve Vodafone’da saklıdır.6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu kapsamindaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.

HOMEND.COM.TR’DE 1402 GRILLIANT ELEKTRİKLİ IZGARADA GEÇERLİ 130 TL İNDİRİM ÇEKİ & ÜCRETSİZ KARGO
Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri homend.com.tr’de 1402 Grilliant elektrikli ızgarada 130 TL indirim teklifinden yararlanabilir. Abonelerin indirimden faydalanmak için homend.com.tr sitesinde 1402 Grilliant elektrikli ızgara alımlarında sepetteki kupon kodu alanına aldıkları şifreyi girmeleri yeterlidir. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 12-18 Haziran 2017 tarihleri arasında 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Bu kampanyadan alınan şifre 30 Haziran 2017 tarihine kadar kullanılabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Homend’de ve Vodafone’DA saklıdır.

HOMEND.COM.TR’DE 5001 COFFEEBREAK FİLTRE KAHVE MAKİNESİNDE GEÇERLİ 110 TL İNDİRİM ÇEKİ & ÜCRETSİZ KARGO
Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri homend.com.tr’de 5001 Coffeebreak Filtre Kahve Makinesinde geçerli 110 TL indirim ve ücretsiz kargo teklifinden yararlanabilir. Abonelerin indirimden faydalanmak için homend.com.tr sitesinde 5001 Coffeebreak filtre kahve makinesi alımlarında sepetteki kupon kodu alanına aldıkları şifreyi girmeleri yeterlidir. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 12-18 Haziran 2017 tarihleri arasında 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Bu kampanyadan alınan şifre 30 Haziran 2017 tarihine kadar kullanılabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Homend’de ve Vodafone’DA saklıdır.

GOLDMASTERHOME.COM’DA BABALAR GÜNÜ VE KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ KATEGORİLERİNDE %55 İNDİRİM & ÜCRETSİZ KARGO
Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri goldmasterhome.com’da erkek bakım ürünlerinde sepet tutarı üzerinden %55 indirim teklifinden yararlanabilir. Kampanya, indirimli ürünlerde de geçerlidir. Abonelerin indirimden faydalanmak için goldmasterhome.com sitesinde Babalar günü ve kişisel bakım ürünü kategorilerindeki tüm alımlarında sepetteki kupon kodu alanına aldıkları şifreyi girmeleri yeterlidir. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 12-18 Haziran 2017 tarihleri arasında 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Bu kampanyadan alınan şifre 30 Haziran 2017 tarihine kadar kullanılabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Goldmaster’da ve Vodafone’DA saklıdır.

SOSYOPIX.COM’DA 100 TL ÜZERİNE 25 TL İNDİRİM VE ÜCRETSİZ KARGO
Kampanya kapsamında Sosyopix.com’DAn 100 TL üzerine 25 TL indirim ve ücretsiz kargo sunulacaktır. İndirim kodunu Sosyopix.com’DA ilgili alana girerek kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bu kampanya şifreniz, uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Bu kampanyadan alınan şifre 30 Haziran 2017 tarihine kadar kullanılabilir. Kampanya kontenjanlarla sınırlıdır. Şifreler tek kullanımlıktır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Sosyopix.com’DA ve Vodafone’DA saklıdır.

HOMEND.COM.TR’DE 1713 ROYALTEA KONUŞAN ÇAY MAKİNESİNDE GEÇERLİ 75 TL İNDİRİM ÇEKİ
Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri homend.com.tr’DE 1713 Royaltea konuşan çay makinesi alımlarında 75 tl indirim teklifinden yararlanabilir. Abonelerin indirimden faydalanmak için homend.com.tr sitesinde 1713 Royaltea konuşan çay makinesi alımlarında sepetteki kupon kodu alanına aldıkları şifreyi girmeleri yeterlidir. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Bu kampanyadan alınan şifre 30 Haziran 2017 tarihine kadar kullanılabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Homend’DE ve Vodafone’DA saklıdır.

LEZZETLİBUKET’TE 100 TL VE ÜZERİNE ANINDA 40 TL İNDİRİM!
İndirim kodu Lezzetlibuket.com üzerinde yer alan 100 TL ve üzeri ürünlerde 40 TL indirim sağlar. Şifrelerin son kullanım tarihi 31 Ağustos 2017’dir. Lezzetlibuket.com’DA bulunan diğer kampanya (haftanın indirimli ürünler vs.) ve indirim çekleri ile birleştirilemez.Her sipariş için bir (1) fırsat kodu kullanılabilir. Bu indirim sadece ürünler için geçerlidir, kargo ve ekstra gönderim maliyetlerini kapsamaz.Lezzetli Buket şubesi bulunan illere teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır (İstanbul, Ankara, İzmir, Gebze, Adana, Antalya, Bursa, Bodrum, Eskişehir, Kayseri, Malatya, Mersin). Lezzetli Buket şubesi olmayan iller için ise teslimat anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Genel teslimat ücreti 9 TL olup 60 TL ve üzeri alışverişleriniz teslimat ücretsizdir.(Özel lokasyonlar hariç) Özel günlerde yaşanacak yoğunluğa göre ürünleri bir kısmı yada tamamı siparişe kapatılabilir. Şifreyi lezzetlibuket.com sitesinde alışveriş esnasında ilgili alana girerek kampanyadan faydalanabilir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı LezzetliBuket’DE ve Vodafone’DA saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

LEZZETLİÇİÇEK’TE 100 TL VE ÜZERİNE ANINDA 25 TL İNDİRİM!
İndirim kodu Lezzetlicicek.com üzerinde yer alan 100 TL ve üzeri ürünlerde 25 TL indirim sağlar. Şifrelerin son kullanım tarihi 31 Ağustos 2017’dir. Lezzetlicicek.com’DA bulunan diğer kampanya (haftanın indirimli ürünler vs.) ve indirim çekleri ile birleştirilemez. Her sipariş için bir (1) fırsat kodu kullanılabilir. Bu indirim sadece ürünler için geçerlidir, kargo ve ekstra gönderim maliyetlerini kapsamaz. Lezzetli Çiçek tüm Türkiye’DE hizmet verir, teslimatı merkezi noktalarda yapar, ek teslimat ücretleri olan alanlar satınalma esnasında bölge ve mesafeye göre yansıtılır. Özel günlerde yaşanacak yoğunluğa göre ürünleri bir kısmı yada tamamı siparişe kapatılabilir, mevsimsel geçişlere çiçek değişikliği önerilebilir. Şifreyi lezzetlicicek.com sitesinde alışveriş esnasında ilgili alana girerek kampanyadan faydalanabilir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Lezzetlicicek’DE ve Vodafone’DA saklıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır.

BATİK.COM.TR’DE ANINDA %60 İNDİRİM!
Kampanya dahilinde Vodafone aboneleri www.batik.com.tr’DE alışveriş yaptıklarında sepet üzerinden %60 indirim yapılacaktır. Abonelerin indirimden faydalanmak için aldıkları şifreyi www.batik.com.tr’DE alışveriş sepetinde bulunan “indirim kodu” alanına girmeleri yeterlidir. Bu kampanyadan alınan şifre 30 Temmuz 2017 tarihine kadar kullanılabilir, şifreler bu tarihten sonra geçersiz olacaktır. Bu kampanya şifreniz uygulamada 1 hafta boyunca görünecektir, şifrenizi not etmeniz rica olunur. Kampanya dahilinde alınan şifreler tek kullanımlıktır. Kampanya indirimli ve indirimsiz tüm ürünlerde geçerlidir. Kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Batik ve Vodafone’DA saklıdır.