Vodafone 4.5G Olmayan Yer Bulana 4.5GB İnternet Bedava

1816

15 Eylül 2018 tarihine kadar

Vodafone 4.5G çekmeyen yer bulursanız

24 saat geçerli 4.5GB internet hediye

Kampanyaya Vodafone Yanımda uygulamasında bulunan “4.5G yoksa 4.5GB var” sekmesi üzerinden 4.5G çekmeyen yeri bildirerek katılabilirsiniz.

Kısa Detaylar;

  • İşaretlenen bölgede 4.5G sinyali  bulunmadığı Vodafone Kapsama Haritası üzerinden tespit edilirse 24 saat geçerli 4.5GB interneti kullanma hakkı kazanabileceksiniz.
  • 4.5G teknolojisinden, bu teknolojiyi destekleyen cihazlar ve uyumlu SIM kartlar ile faydalanılabilir. 4.5G kapsaması telefon ekranında 4.5G, 4G ya da LTE olarak görülebilmektedir.
  • Kampanya kapsamında sunulan 4.5GB yalnızca 1 kere alınabilecektir. İnternet kullanımı yurtiçinde geçerlidir. İnternet paket içeriği yüklendikten 24 saat sonra abonenin paketi otomatik olarak iptal olur. Paket tekrar etmez. Paket kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
  • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
  • Bu pakete geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G’den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve SIM kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)