Turkcell’de Garanti Bankası ile 1GB İnternet Hediye

552

Turkcell Bireysel Hazır Kart müşterileri Garanti Bankası yükleme kampanyası ile 25 Ağustos 2017 tarihine kadar Garanti Bankası Mobil veya İnternet Şubesi’nden 35 TL ve üzeri paket satın alımında 30 gün boyunca geçerli 1 GB hediye internet kazanıyor.

Kısa Detaylar;

  • Paket kapsamındaki internetin ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
  • Paketteki kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmemektedir.
  • Paket 30 gün içinde 1 kez alınabilir. Abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler paketi kullanmaya başlayabileceklerdir.
  • Paket kapsamındaki kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez ve sadece yurt içinde geçerlidir. Paket kapsamındaki kullanım hakları ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Kampanyada verilen, data paketinin 3G Şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4G Şebekesinde 100 Mbps’dir. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.