Turkcell’den Google Play Store’da 5TL-10TL Hediye

581

Turkcell’den 31 Aralık 2017 tarihine kadar Google Play Store’da ilk kez Paycell- Turkcell Mobil Ödeme kullanılarak işlem yapacak faturasız hat kullanıcılarına 5TL, faturalı hat kullanıcılarına ise 10 TL hediye.

Hediyenizi hesabınıza yüklemek için “GooglePlay” yazıp 2255’e gönderebilirsiniz.

Kısa Detaylar;

  • Kullanıcılar kampanyadan bir kez yararlanabilir.
  • Kazanılan hediye,  30 gün içerisinde Google Play’de Paycell | Turkcell Mobil Ödeme kullanarak yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Bu süre içinde kullanılmayan hediye TL’ler geçerliliğini yitirecektir. Hediye TL’leriniz, ilk satın almanızda kullanılmaya başlanacak; ilk satın almanızda tümünü kullanmamanız halinde sonraki kullanımlarınızda da kalan hediye tutarı kadar indirimden faydalanılabilecektir.
  • Hediyeniz, satın alınan ürün tutarından düşülecek ve kalan tutar Turkcell faturasına yansıtılacak / TL bakiyenizden düşecektir. Satın alınan ürün tutarı, indirim tutarından düşükse herhangi bir tutar yansımayacaktır.
  • Paycell, kullanıcıların Turkcell hatları ile ve/veya kayıtlı kredi kartları ile anlaşmalı üye işyerlerinde ödeme yapılmasını sağlayan bir platformdur. Paycell ile Turkcell Mobil Ödeme seçeneğini kullanan kullanıcıların yaptığı alışverişin tutarı Turkcell faturasına yansır / TL bakiyesinden düşer. Paycell ile Turkcell Mobil Ödeme hizmeti Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. tarafından verilmektedir.