SDİ Sürprizi; Her Gün Bedava 5TL

640

 

*************

Çevrenizdeki en uygun market hangisi?

(2. ve 4. yorum ödül kazanacaktır. 1 yorum hakkınız bulunuyor.)

*************

 

 

Son Dakika İndirimi Sürprizi

Yukarıda *’lar arasında yazılan kelimeyi yada cümleyi

Her Gün

Yorum olarak yazan

veya

Yazılanın soru olması durumunda cevaplayan;

2 kişiye;

2,5 TL Para

Toplamda Bedava 

5 TL Para hediye

 

Kısa Detaylar;

 • Her gün akşam 20:00 – 00:00 saatleri arasında herhangi bir zamanda bu sayfada *’lar arasında kelime yada cümle yazılacak, kelimeyi – cümleyi eksiksiz aynen yazan veya soru olması durumunda cevaplayan iki kişi 2,5 TL ödül kazanacaktır ve toplam her gün 5 TL ödül dağıtılacaktır. Katılım olmaması durumunda ilk yazan kişiye 5TL ödül verilebilecektir.
 • Yazılanın soru olması durumunda soruya geçerli bir cevap verilmesi şarttır. Sorunun aynen yorum olarak yazılmasında ödüle hak kazanılamayacaktır.
 • Bir kişi aynı gün bir kere ödül kazanabilir.
 • Şüphe uyandıran işlem, adı soyadı olmayan takma adlı kişilerin yorum yazması, yeni açılan hesaplarla yorum yazılması, sürekli aynı kişilerin ilk yorum yazması, yazılımsal hileler, fake hesaplar ile yapılan yorumlar gibi kötüye kullanımlar kabul edilmeyecektir. Bu tür durumlarda bu kişilerin yorum yazması tamamen engellenerek,  itiraz hakkı olmadan bir sonraki yorum yazan kişiye ödül verilebilecektir.
 • Her ayın 7’sinde kazanılan toplam 10 TL ve üzeri ödül, istenirse nakit olarak hesaba nakit gönderilecek veya 15TL ve üzeri kazanılan ödül; kontör olarak hatta yükleme yapılabilecektir.
 • Kazanılan paranın gönderim limitine ulaşması durumunda iletişimden bilgilerinizi (ad soyad banka ve iban numarası veya kontör yüklenmesi istediğiniz cep telefonu numaranızı) göndermeniz yeterlidir.
 • Yorum yazarak kazanan kişilerin ad soyad bilgilerinin; paranın gönderileceği hesap bilgisi ile veya hat sahibi bilgisi ile aynı olması gerekmektedir.
 • Yarışma başladığı zaman bildirim gönderilebilecektir. Sosyal medya hesaplarından duyurulabilecektir. Yani hiç bildirim gönderilmeden ve sosyal medya hesaplarından yayınlanmadan sadece sayfa güncellenerek; “sayfayı takip edenler” yarışmanın başladığını görebilecektir.
 • Her gün kazananlar bu sayfada yazılacak, her ay kazananlar yenilenecektir.
 • Dağıtılacak günlük ödül miktarı değişebilir. Katılımın çoğalması durumunda ödülün arttırılabileceği gibi azalması durumunda kampanya sonlandırılabilecektir.
 • Sondakikaindirimi kampanyayı kısmi yada tümüyle değiştirebilir, duraklatabilir veya sonlandırabilir.
 • Bu kampanyanın sonlandırılması halinde kazanılan tüm ikramiyeler alt limit olmadan ödül sahiplerine gelecek ilk ayın 7’sinde ödenecektir.

 

Kazananlar

2 Ocak 2019

Hakan Sallabaş

Cuma Yolaldı

 

3-4 Ocak 2019

Katılım Yok(Bildirim gönderilmedi)

 

5 Ocak 2019

Hakan Sallabaş

Cuma Yolaldı

 

6 Ocak 2019

Handan Barkın

Özgür Güvercin

Hakan Sallabaş

 

7 Ocak 2019

İlyas Ak

Handan Barkın

Hakan Sallabaş

 

8 Ocak 2019

İlyas Ak

Cuma Yolaldı

 

9 Ocak 2019

Hakan Sallabaş

Özgür Güvercin

 

9 Ocak 2019

Hakan Sallabaş

Özgür Güvercin

 

10 Ocak 2019

Hakan Sallabaş

Özgür Güvercin

 

11 Ocak 2019

Handan Barkın

Özgür Güvercin

 

12 Ocak 2019

İlyas Ak

Zümrüt Aydoğan Güvercin

 

13 Ocak 2019

Handan Barkın

Hakan Sallabaş

 

14 Ocak 2019

Handan Barkın

Büşra Kurt