Markafoni Tekrar Açıldı

577

2008 yılından bu yana faaliyette olan Markafoni, 2 Haziran 2017 tarihi itibariyle faaliyetlerini duyurduğunu açıklamıştı. Daha sonra batık markalara olan ilgisiyle tanınan Selectfashion.co.uk‘un sahibi Cafer Mahiroğlu, 7 Temmuz 2017’de Markafoni’yi 15 milyon dolara satın almıştı. Ayrıca Cafer Mahiroğlu, satın alım sonrası 2018 yılında Markafoni’nin Avrupa’ya açılacağını da belirtmişti.

Markafoni.com tekrar açıldı.

Online alışveriş sitesinin 22 Ağustos 2017 Salı günü saat 12:00’da açılacağı ile alttaki bilgilendirme mesajı bulunuyordu.

“Değerli Dostlar; Değişen, dönüşen dünyayı evinize getiren Markafoni ailesi olarak yeni bir başlangıç yapıyoruz. Öncü rolümüzü bilerek, halkımıza saygılı, ilkeli tavrımızla yeni projeler yapmaya devam edeceğiz. Amacımız siz dostlarımızın gereksinimlerini hızla karşılarken, iletişim kanallarını açık tutup, güçlendirmek, birlikte karar alarak ortak akılla hareket etmektir. E-ticaret sadece bir alışveriş ortamı değildir. Teknolojinin sağladığı bu olanak, bize çok yönlü dil kurma şansı vermekte; günlük yaşamın tüm renklerini paylaşmamıza zemin hazırlamaktadır. Markafoni olarak yeni dönemde, bunu bilerek yolumuza devam edeceğiz. Sanal olmayacağız… Tersine yaşamınızı kolaylaştıran, bir tıkla ulaşacağınız hakiki insanlar bulacaksınız karşınızda. Sizin bir komşunuz, akrabanız olmak için çaba harcayacağız… Küçük sürprizlerle kapınızı çalıp, belki bir kahvenizi içeceğiz… Kırk yıllık hatırı olan dostluklar kurmak niyetindeyiz. Size ve ülkemize karşı sorumluluğumuzu bilerek, kısa süre içinde perdemizi yeniden açacağız. Hayatın kendisinin büyük bir sahne olduğunu biliyor ve bunu sizle paylaşmak istiyoruz… İlk olmak gurur verirken, bir yandan da yeni görevler üstlenmemize neden oluyor. Bu bilinçle dost bir gülümsemenin, sıcak bir el sıkışmanın içtenliğiyle yola koyuluyoruz. Saygılar Cafer Mahiroglu”