İş Bankası Bankamatik Kart ile E-Ticarette 20TL, Akaryakıtta 15TL MaxiPuan

1205

İş Bankası bireysel Bankamatik Kartınız ile;

15 Kasım-7 Aralık 2018 tarihleri arasında seçili e-ticaret sitelerinden farklı günlerde 200 TL ve üzeri 2. alışverişinize 20 TL MaxiPuan.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) Maximum Mobil uygulamasından yapabilirsiniz.

Kısa Detaylar;

  • İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ticari Kredi Kartlar, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
  • Seçili e-ticaret siteleri dışındaki sitelerden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.
  • Mail order aracılığıyla veya diğer ödeme kuruluşları üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.
  • MaxiPuan’larınız 14 Aralık 2018 tarihinde yüklenecek olup 24 Aralık 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir.

Seçili E-Ticaret siteleri için tıklayın

 

Ayrıca;

12-16 Kasım 2018 tarihleri arasında Maximum Mobil’e özel, Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 125 TL ve üzeri 2. akaryakıt veya otogaz alışverişinize 15 TL MaxiPuan.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) Maximum Mobil uygulamasından yapabilirsiniz.

Kısa Detaylar;

  • İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
  • Akaryakıt istasyonlarından yapılan akaryakıt veya otogaz alımı dışındaki harcamalar kampanyaya dahil değildir.
  • Kazanılan MaxiPuanlar 21 Kasım 2018 tarihinde yüklenecek olup 1 Aralık 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir.

 

Not:  Bir önceki akaryakıt kampanyasından kazanılan MaxiPuanlar 14 Kasım 2018 tarihinde yüklenecek olup 17 Kasım 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.