Hepsiburada Efsane Cuma’da 50TL Worldpuan

2418

Hepsiburada.com’da

22 Kasım 2018 saat 20:00’dan, 23 Kasım 2018 saat 23:59’a kadar

Yapı Kredi Cüzdan’a özel efsane Cuma’da 

500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL,

1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 50 TL Worldpuan.

Hepsiburada.com

 

Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kısa Detaylar;

  • 2 ve 3 taksitli işlemler peşin fiyatına, 4-12 arasındaki taksitler ise vade farklı uygulanacaktır.
  • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerli olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
  • Kazanılan Worldpuan’lar 30 Kasım 2018 tarihinde yüklenecek olup 10 Aralık 2018 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • Business kartlar, banka kartları, iade ve iptal işlemleri ile Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup, Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 25 TL puan fırsatından yararlanamazlar.
  • Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için HEPSİBURADA yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için HEPSİBURADA yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için HEPSİBURADA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.”