Gratis Kart İndirimleri

17868

Gratis Kart İndirimleri

31 Aralık 2018 tarihine kadar;

Little Caesars‘ta orta boy parti pizza +1lt içecek 23,90TL. Gratis alışveriş slibinizde çıkan kod ile kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Muzipo Kids‘te %15 indirim ve ücretsiz tanıtım dersi. Kampanyadan yararlanmak için GRATİS boşluk MUZİPO KİDS yazarak 7889’a ücretsiz gönderin. Her uygulamada bir indirim kodu kullanılabilir.

Saray Muhallebicisi şubelerinden 25TL ve üzeri alışverişe 15TL indirim. Gratis alışveriş slibinizde çıkan kodu göstermeniz veya paket servise iletmeniz gerekmektedir.

Kigili.com‘da %10 indirim. İndirim kodu: YZ18GK72.

Mealbox.com.tr‘de diyet yemek paketlerinde %15 indirim. Kampanya indirim tutarı 250TL ile sınırlıdır. Diyet paketlerinde 10 günlük paket dahil değildir. Gratis alışveriş slibinizde çıkan kodu hediye çeki alanına girmeniz gerekmektedir.

Tatil.com‘da 2500TL ve üzeri alışverişlerde yurt içi otellerde ek %5 indirim. Gratis alışveriş slibinizde çıkan kodu hediye çeki alanına girmeniz gerekmektedir.

Homend.com.tr‘de küçük ev aletlerinde (outlet ve Yedek parça hariç) %30 indirim. Gratis alışveriş slibinizde çıkan kodu hediye çeki alanına girmeniz gerekmektedir.

Atasun Optik mobil uygulamasında güneş gözlüklerinde 40TL indirim. Gratis alışveriş slibinizde çıkan kodu hediye çeki alanına girmeniz gerekmektedir.

Heryerdeplates.com üyeliği 3 ay boyunca %20 indirimli olarak 27,90TL yerine 22.32 TL. Gerçekleştirilen üyeliklerde iade işlemi yapılamaz. İndirim kodu: Gratis2018

 

 

Ek bilgi: Gratis kart ile doğum günü haftanızda size özel 5 kat Gratis puan kazanırsınız.