Gittigidiyor’dan Alışverişe 200TL’ye Kadar İndirim Kuponu

3236

Gittigidiyor’da

Bugün

(26 Haziran 2018 23:59 tarihine kadar)

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler dışında;

500-999,99 TL arası alışverişe 100 TL,
1000 TL ve üzeri alışverişe 200 TL

indirim kuponunu bir sonraki alışverişiniz için;

100 TL indirim kuponu bir sonraki 500 TL,
200 TL tutarındaki indirim kuponu bir sonraki 1000 TL

ve üzeri bir alışverişinizde geçerli olacaktır.

Tüm indirim kuponlarını bir sonraki alışverişinizde tek seferde kullanabilirsiniz.

Gittigidiyor.com

Kısa Detaylar;

  • İndirim kuponunuz 19-20 Temmuz 2018 tarihlerinde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan indirim kuponları geçerliliğini kaybeder ve tekrar tanımlanmaz.
  • Kampanya banka puan kampanyaları hariç başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
  • Cep telefonu satın alırsanız kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ancak, kazandığınız indirim kuponunu cep telefonu alışverişlerinde kullanamazsınız.
  • Kazandığınız indirim kuponunu “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Cep Telefonu & Aksesuar” (Cep Telefonu kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için) kategorileri hariç tüm kategorilerde kullanabilirsiniz.
  • Birden fazla alışveriş yapan kullanıcıların sadece en yüksek tutardaki indirim kuponu üyeliğine tanımlanır.
  • İptal edilen veya iade edilen ürünlerde, sepetinizdeki toplam ödeme tutarı 250 TL ve altına düşmediyse indirim kuponu kazanabilirsiniz.
  • Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez indirim kuponu kazanabilir.
  • İndirim kuponları kurumsal üyelere tanımlanmamaktadır.
  • Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

 

Ayrıca 27 Haziran 2018 tarihine kadar BKM Express ile 25TL İndirim, 31 Aralık 2018 tarihine kadar Cepteteb ile Gittigidiyor’da %20 İndirim, 30 Haziran 2018 tarihine kadar Maximum ile 75TL Maxipuan kampanyası da var.