Boyner’de Axess ile 40TL İndirim

2146

Axess ile 1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Boyner.com.tr veya Boyner Mobil’den yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde 40 TL indirim. Ayrıca 9 taksit fırsatı.

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.

Boyner.com.tr

Kısa Detaylar;

  • Alınan kodlar tek kullanımlık olup, 01.12.2018 tarihine kadar kullanılabilir (Bu tarih dahildir). İndirim, “Sepetim” sekmesindeki “İndirim Kuponu” alanına, kodunuzun girilmesiyle aktifleşecektir. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya elektrikli ev aletlerinde ve outlet ürünlerinde geçerli değildir. Kampanya firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanya sadece Boyner.com.tr’den veya Boyner Mobil’den yapılacak online alışverişlerde geçerlidir, mağazalarda geçerli değildir.
  • Kampanya müşteri bazlı olup en fazla 40TL indirim kazanılabilir.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr’de Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.