ASUS M4A79XTD Evo Anakart 289TL

512

ASUS M4A79XTD Evo Anakart’ın en uygun piyasa fiyatının 564TL’den başladığı görülüyor. Burada ise 289TL. Mağazadan teslimde kargo ücretsiz.

Ürüne gitmek için tıklayın

Ürün özellikleri:

Ürün Tipi: Anakart, Bıos Tipi: 8 MB Flash ROM AMI BIOS, RAM Bellek Boyutu: 16 GB, Uyumlu İşlemciler: AMD Phenom II /Athlon II /Sempron 100 Serisi İşlemciler, Chipset: AMD 790X/SB750, Anakart Form Faktörü: ATX, Yuvalar: 2 x PCIe 2.0 x16, 2 x PCIe x1, 2 x PCI 2.2, Bağlantılar: Dahili Bağlantılar: 2 x USB connectors (4 ports), 1 x IDE connector, 7 x SATA connectors, 1 x IEEE 1394a connector, 1 x CPU Fan connector, 2 x

Fiyatı çok düşen ürünler son dakika kategorisinde yayınlanmaktadır. Yakalanan anlık indirimler genelde kısa süreli olmaktadır. Bu yüzden son dakika kategorisinde yayınlanan ürüne ihtiyacınız varsa kaçırmamanızı, ancak yine de  yayınladığımız ürünün fiyatını sizin de araştırmanızı tavsiye ediyoruz. Bu kategorideki ürünlere bakıyorsanız yayınlanan ürünün bitmesi, fiyatının yükselmesi ihtimali söz konusu olduğundan; yazımızın yayınlanma tarihine dikkat ediniz. Satıcı firma tarafından ürünün fiyatının hatalı girilebildiği, buna bağlı olarak siparişinizi iptal etme ihtimalinin olduğunu da hatırlatalım. Tükenen ürünlerde; ürünün bittiği yada tükendiği yazması dışında, ürün satıcı firma tarafından satıştan kaldırılarak yayınlanan ürün sayfasından farklı sayfalar da açılabilmektedir.